Tłumaczenia przysięgłe

Wysoka jakość i konkurencyjność

Jako działające od 10 lat Biuro Tłumaczeń oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe tekstów o różnej tematyce. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tłumaczenia po angielsku, ale też mniej popularnych języków, takich jak np. niderlandzki (holenderski). Wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra to atuty naszej firmy. Każdy tłumacz przysięgły (czy to języka ukraińskiego, włoskiego, czy niemieckiego) współpracujący z Biurem Tłumaczeń jest specjalistą wykonującym swoją pracę z zaangażowaniem i w trosce o dobro Klienta. Tłumaczenia przysięgłe zawierają oświadczenie tłumacza o zgodności z oryginałem i opatrzone są pieczęcią urzędową poświadczającą ważność tych dokumentów przed urzędami w Polsce.

Poszukujesz zaufanego tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego? A może chciałbyś przetłumaczyć dokument z języka czeskiego? Z naszą bogatą ofertą to możliwe! Odwiedź Biuro Tłumaczeń przy ul. P.O.W. 24 we Włocławku i oddaj swój tekst w ręce tłumacza przysięgłego języka czeskiego.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego dla klientów z Włocławka

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz pomocy tłumacza języka niemieckiego (przysięgłego)? Tak, jeśli posiadasz dokumenty procesowe czy urzędowe, które musisz przedstawić w tym języku obcym! Wybór naszego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego to gwarancja rzetelnej obsługi, dopasowanej do potrzeb każdego klienta! Postaw na Biuro Tłumaczeń we Włocławku – język niemiecki to nasza specjalność!

Tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego lub francuskiego – Włocławek

Szukasz miejsca, które odpowiednio zajmie się Twoim tłumaczeniem specjalistycznym z języka angielskiego? Chcesz przełożyć świadectwo pracy lub akt urodzenia na inny język obcy? Jesteś w dobrym miejscu – choć specjalizujemy się w języku niemieckim, to umożliwiamy również skorzystanie z profesjonalnych usług tłumacza przysięgłego języka francuskiego lub angielskiego. Jako Biuro Tłumaczeń zapewniamy Klientom z Włocławka szeroką ofertę tłumaczonych dokumentów: od pism notarialnych, sądowych i policyjnych, przez dyplomy szkolne, aż po dokumentację medyczną lub z urzędów.

Tłumaczenia dokumentów:

k

Dokumenty urzędu stanu cywilnego

Akty urodzenia
Akty małżeństwa
Akty zgonu
Zaświadczenia o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa

k

Dokumentacja szkolna

Świadectwa szkolne
Świadectwa maturalne
Dyplomy ukończenia szkół wyższych
Suplementy do dyplomów
Indeksy
Zaświadczenia szkolne

k

Dokumenty urzędów administracji

Zaświadczenia np. MOPS, MOPR
Poświadczenia zameldowania i in.
Decyzje

k

Dokumenty sądowe i policyjne

Prawo cywilne i karne
Pisma sądowe
Postanowienia
Wyroki
Zaświadczenia o niekaralności
Wypisy

k

Akty notarialne

k

Dokumentacja medyczna

Karty informacyjne leczenia szpitalnego
Wyniki badań
Zaświadczenia lekarskie
Zwolnienia lekarskie
Testy COVID
k

Dokumenty handlowe

Umowy o pracę/dzieło/zlecenie
Zaświadczenia od firm i instytucji
Polisy ubezpieczeniowe
Świadectwa pracy
Umowy spółki
Pełnomocnictwa
Umowy pożyczki/najmu/dzierżawy

k

oraz wiele innych

Jeżeli potrzebne jest poświadczone pisemne tłumaczenie jakiegokolwiek dokumentu jesteśmy do usług.

Darmowa wycena

Tłumaczenie ON-LINE

Wystarczy wysłać dokument, lub tekst posługując się formularzem. Można też przesłać plik drogą elektroniczną na naszą pocztę:: m.franaszek@wp.pl